מנהלת כאן רשת ב, שרון עמית, מודיעה על פרישה מהתאגיד

עמית הודיעה למנהליה על בקשתה לסיים את תפקידה ולפרוש מהתאגיד, "אני נפרדת מביתי המקצועי זה כמעט שלושה עשורים ומחברי בכאן רשת ב. אני מלאת הערכה לעובדי התחנה"
כאן רשת ב
כאן רשת ב

לאחר כשלושה עשורים בתפקידי מפתח בקול ישראל ובכאן רשת ב, שרון עמית, מנהלת כאן רשת ב הודיעה למנהליה על בקשתה לסיים את תפקידה ולפרוש מהתאגיד.

שרון עמית ניהלה את כאן רשת ב בשלוש השנים האחרונות והובילה את התחנה להישגים משמעותיים. בתקופתה כאן רשת ב היתה תחנת האקטואליה המואזנת ביותר בישראל ברוב המוחלט של שעות היום והלילה. עמית התחילה את עבודתה ברשות השידור שם מילאה שורה של תפקידי הפקה, עריכה וניהול. עם הקמת התאגיד היא מונתה למפיקה הראשית של כאן רשת ב וליוותה את תהליך הקמת התחנה תחת תאגיד השידור הישראלי.

שרון עמית: “אני נפרדת מביתי המקצועי זה כמעט שלושה עשורים ומחברי בכאן רשת ב. אני מלאת הערכה לעובדי התחנה על עבודה מקצועית, יום יומית וסיזיפית והרצון להיות ראשונים, מעודכנים, אמינים ומעניינים לטובת המאזינים. אני מודה לעושים במלאכה, על כך שגם בתקופתי כמנהלת כאן רשת ב, המשכנו להיות תחנת האקטואליה המובילה בישראל. מבקשת להודות לכל השותפים לדרך, בכאן רשת ב בפרט ובחטיבת החדשות ובתאגיד בכלל. תודה לברוך שי שהיה שם בכל רגע ורגע ולאילאיל שחר, שהצטרפה בהמשך והפכה לצלע משמעותית בעבודתי ביום יום”.

מנהל חטיבת החדשות ברוך שי: “שרון היא מאבני היסוד של כאן רשת ב’, עשתה כמעט כל תפקיד בתחנה, ממפיקה ועד המנהלת והעורכת האחראית. בשלוש שנותיה כמנהלת היא הובילה את התחנה לפסגות חדשות, רעננה פורמטים ותוכניות, שילבה קולות מגוונים תוך שמירה על עקרונות הברזל של כאן רשת ב’ לעיתונות ביקורתית ושידור איכותי – והובילה תהליכים ניהוליים משמעותיים. אני שמח על חמש השנים שעבדתי לצדה ויחד איתה ומאחל לה הצלחה בהמשך”.

אתר kassit.co.il עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר [email protected]
נגישות