צרו קשר

שלום לכם, וברוכים הבאים לאתר ופורטל החדשות של כסית – הבית של הביצה!

הבית של הביצה

אתר כסית הוא הבית לחדשות הביצה התקשורתית, עולמות השיווק והפרסום, והתוכן הבידורי בארץ, אנחנו חורטים על דגלנו להביא במקצועיות ובמהירות את כל הידיעות החמות והאחרונות מתעשיית המדיה הישראלית והמתרחש בה הן בדלתיים סגורות והן בדלתיים פתוחות.

אנחנו במערכת פורטל החדשות כסית מעדכנים על בסיס יום-יומי את מירב החדשות והמבזקים אודות המתרחש בתחומי עולם הדיגיטל הנרחב והשוקק, שוק השיווק והפרסום חסר המנוח, ומנגד תמצאו מגוון רחב של כתבות וטורי דעה הסוקרים את רזי האירועים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת, הטלויזיה, המדיה, האנשים מאחורי הקלעים של התוכן הבידורי האהוב על כולנו, וכמו כן גם את מיטב הרכילות החדשה בשטח.

עדכונים מן התעשייה

תמיד הישארו בלופ לגבי כל המתרחש בתעשייה, במערכת פורטל החדשות כסית אנו גם מעדכנים באופן שוטף באתר את החידושים והפיתוחים האחרונים בתעשיית היח”צ, עולם הפרינט וכמו כן מגוון רחב של טורי דעה על כל מה שמתרחש בארץ.

פורטל דרושים

תוכלו למצוא באתר גם את פורטל הדרושים שלנו – דרכו תוכלו למצוא ולהשתלב בתפקידים הנחשקים ביותר בתעשיית המדיה והבידור הישראלית, הפורטל מתעדכן באופן יום-יומי ונוצר בשיתוף פעולה מלא עם חברות המדיה הגדולות וגם עם השחקנים החדשים בשוק וכוכבי עתיד התעשייה, תוכלו לפנות לפורטל הדרושים כאן.

צרו קשר, נשמח לשמוע ממכם!

נשמח מאוד לשמוע ממכם, ולענות על כל שאלה או בקשה באשר לתוכן האתר, הכתבות ופורטל הדרושים בתעשייה באתר. צרו קשר עוד היום, לנוחותכם טופס למשלוח מסרים למערכת האתר:

נגישות