ביטוח ישיר בקמפיין להעלאת מודעות לאלימות נגד נשים

ביטוח ישיר יוצאת בקמפיין מיוחד ליום האישה וממציאה את 'ביטוח זוגיות' לנשים הנמצאות בזוגיות אלימה. את הקמפיין תוביל לירז צ'רכי
לירז צ'רכי | צילום: יח"צ ביטוח ישיר
לירז צ'רכי | צילום: יח"צ ביטוח ישיר

ביטוח ישיר מעלה קמפיין חדש ליום האישה במטרה להעלות את המודעות לאלימות נגד נשים ולעידוד נשים שחוות אלימות לפנות למוקדי תמיכה וסיוע רלוונטיים.

בקמפיין, החברה משיקה ‘ביטוח זוגיות’ פיקטיבי לנשים, הכולל חבילת ‘כיסויים מיוחדת’: כיסוי בגין מכות יבשות, לינה במלון, ביטוח אלימות כלכלית וביטוח עתיד לילדים (למקרה ויקרה לאם משהו רע). המסר הוא כי זוגיות אלימה עלולה להיות לא צפויה, ובמציאות של שנת 2022 אחת מכל שלוש נשים הייתה רוצה שביטוח כזה יהיה אמיתי.

לקמפיין, ביטוח ישיר גייסה את לירז צרכי, שקוראת לנשים שמרגישות מאוימות או חוות מערכת יחסים אלימה לשתף ולפנות לעמותת קו החירום של ל.א לאלימות נגד נשים.

מרב קליפר פרץ, סמנכ”לית שיווק בביטוח ישיר: “לצערי אלימות נגד נשים אינה אירוע חריג וחד פעמי, החדשות מלאות במקרים של נשים שחוו ועדיין חוות מערכת יחסים אלימה, גם כאלו שקיפחו את חייהן. חשבנו על דרך בה נוכל להעלות את המודעות, ביום החשוב הזה, באופן שמתחבר לעולם התוכן שבו אנו עוסקים – ביטוח. ולכן המצאנו “ביטוח לזוגיות” ביטוח המיועד לאישה הסובלת מאלימות, שכמובן נועד לתפוס את תשומת לב של הצופות והצופים, ואולי אפילו ולגרום למי שצריכה להרים טלפון לקו החירום”.

אתר kassit.co.il עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר [email protected]
נגישות